SOLIDNÍ KLUB S RESTAURACÍ V SAMOTNÉM SRDCI PRAHY

Napsali o nás

Reportáž o klubu Solidní Jistota

Effenbert party

Solidní jistotou si můžete být zatraceně jistí
Zdroj: Houser

Solidní Jistota patří mezi stálice pražské klubové scény. Taneční parket tady vyzkoušely všechny známé české celebrity od modelek, přes missky, až po nejrůznější sportovce. Na návštěvu klubu zavítaly i hollywoodské hvězdy Bruce Willis nebo Kevin Costner.
Atraktivní podnik v samém centru Prahy, jen několik minut od Národní třídy, je mekou všech, které baví třpytivý svět českého showbyznysu. I proto si ho pro své akce jako jsou křty CD, knih nebo kalendářů či oslavy narozenin a pořádání firemních párty vybírá řada lidí.
Před nedávnem prošel klub kompletní rekonstrukcí a od základů změnil design. Ten byl realizovaný pod taktovkou architekta Pavla Fanty a dotváří jej jedinečná kolekce fotografií bodypaintingu, jejichž autorkou je přední česká fotografka Nguyen Phuong Thao. Ta stylizovala krásné ženy do scén na motivy známých filmů, jako jsou James Bond, Top Gun či Piráti z Karibiku.

Se změnou interiéru přišla i změna názvu a konceptu. Zatímco před rekonstrukcí šlo spíše o restauraci s tanečním parketem, stavební práce posunuly Solidní jistotu do kategorie designových music barů. Čistý, industriálně laděný interiér mnohem více vychází vstříc potřebám a požadavkům tanečního klubu. Už žádné vyhrazené taneční parkety, ale spontánní tanec mezi stoly. Kulaté malé stolky na odložení drinku úplně stačí, navíc se nemusíte bát, že se o ně v záchvatu vášně bouchnete. Toužíte-li spíše po povídání s přáteli, jsou k dispozici i místa pro početnější společnost. Místnosti dominuje efektně podsvícený a moderně pojatý bar, jenž přímo láká ke konzumaci drinků. Vedle populárních drinků jako je Cosmopolitan, Sex on the Beach, Gin Fizz nebo Tequila Sunrise, vám připraví i maxi porci Mojito nebo Long Islandu, která je určena osmi lidem. To oceníte zejména, pokud si budete chtít ve větší partě užít trochu exotiky. Příznivé jsou i ceny těchto koktejlů, které nejsou zdaleka tak vysoké, jak byste si ve vyhlášeném klubu představovali. Většina z nich se pohybuje lehce nad stovkou.

Pokud neholdujete míchaným nápojům, můžete zůstat u točeného piva Heineken. Určitě si ale také vyberete ze zajímavého vinného lístku, kde vedle rozlévaných červených a bílých vín narazíte i na šumivá vína a šampaňské.
Samozřejmostí podniku jsou i gurmánské speciality, a tak se směle můžete pustit i do studování jídelního lístku. Předkrmy nabízejí osvědčenou klasiku v podobě tatarského bifteku, ale i příjemné zpestření, jakým je losos marinovaný v červené řepě nebo nachos lupínky se salsou, což se hodí zejména v pozdních nočních hodinách k láhvi některého ze zdejších vín. Hlavní chody představují jednoduchá, přesto však rafinovaná jídla. Pro masožravce oblíbená marinovaná vepřová žebra, hovězí steaky nebo domácí hamburger. Dámy, které si hlídají váhu a dbají na zdravé složení jídelníčku, potěší filet z norského lososa, pečený modrohlav s kaší nebo některá ze salátových míst. Součástí nabídky jsou i chuťovky, například smažené zelené papričky Padrón s mořskou solí, a denní výběr dezertů.

Chce-li se bavit na úrovni nebo máte-li chuť dát si něco dobrého, zamiřte do Solidní jistoty. Podnik garantuje zábavu až do brzkých ranních hodin.

 


Z Nejistoty Jistota
zdroj:topreport.cz

Svatý Martin na svůj svátek nepřijel v Praze na bílém koni, ale do Pštrossovy ulice nám přinesl nový klub. Na místě bývalého klubu Solidní nejistota byl ten den slavnostně otevřen klub Solidní jistota.

Slavnostním večerem nás provedla Gabriela Partyšová, která spolu s majitelem klubu a kmotrami slavnostně klub pokřtila. Role kmoter klubu se zhostili Česká Miss 2009 Iveta Vítová (Lutovská) a Miss ČR 2002 Kateřina Průšová.

Mezi hosty byla i Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová, finalistky Miss ČR Hana Mašlíková a Romana Pavelková a Playmate Dominika Mesarošová.

Mesaroška se v Solidce omylem potkala se sokyní!
zdroj: superspy.cz

Dominika Mesarošová a Hanka Mašlíková dělají vše pro to, aby se nepotkávaly. I tak se to občas stane.
Mašlíková se bavila s Ivetou Vítovou a Dominiky si nevšímala.

O těchto dvou sokyních je známo, že podmiňují práci pro určitého klienta neúčastí té druhé. Nemohou se vystát od dva roky staré mediální přestřelky.
I tak se ale k pobavení přítomných fotografů sem tam chtějí obě dostavit na prestižní večírek a nastává zábavná soutěž o to, komu se povede holky vyfotit pohromadě.

Přesně této situace byli svědci pátečního mejdanu v Solidní jistotě, jak se nově jmenuje bývalá Solidní nejistota. Obě děvčata měla co dělat, aby se na celonoční pařbě nepotkala. Mašle se tak držela dvojice Vítová - Vít a Dominika se společně se svým kadeřníkem Tomášem chytla Gábiny Partyšové a Petra Zvěřiny.

Na akci se krom plejády Miss objevila Gábina Wolfová, doprovázená fotografickou celebritou Janem Šibíkem, kterému u baru zdatně sekundoval kuchař Emanuele Ridi, který se na mejdanu snažil dohodit Mašlíkové svého italského kamaráda.

Modelka je totiž volná po rozchodu s volejbalistou Jirkou Plachým, a tak je za každý tip ráda. K expříteli Sašovi, se kterým žila rok a půl, se vrátit nemůže. Ten totiž chodí s Mesarošovou, se kterou na akci naštěstí nedorazil, protože je ze Zlína. To už by asi bylo na otrlou Hanku moc...

Šílený Zvěřina poprvé promluvil o řízení bez řidičáku a pod vlivem kokainu 
zdroj: super.cz

Moderátor a ExVyVolený Petr Zvěřina má celou řadu problémů s policií. Přesto vyrazil juchat na opening párty nového klubu. Zvěřinu před týdnem zastavila policejní hlídka, když řídil luxusní vůz Audi.

Ukázalo se, že má od března propadlý řidičský průkaz a navíc je pod vlivem návykových látek. Test na drogy prokázal, že je pozitivní na amfetamin a kokain. To potvrdila i mluvčí pražské policie Eva Stulíková.

Zvěřina to ale popírá. V novém klubu Solidní jistota poprvé promluvil o zásahu policie. „To, co se psalo, není pravda. Policajti mě sice zastavili, ale nevěřím, že by mi našli nějaké drogy v těle," řekl Zvěřina"Je to celé blbost. A že jsem nevěděl, že mi došly všechny body a tím pádem už jsem nemohl řídit, za to já jsem nemohl,“ uzavřel. V novém klubu se ale pro jistotu držel od drog dál a spokojil se prý jenom s drinky. A že jich bylo.

Vedle Zvěřiny dorazila na opening řada českých krásek. Iveta Lutovská s novomanželem Jaroslavem Vítem, Kateřina Sokolová, Emanuel Ridi, nepřítelkyně na život a na smrt Hana Mašlíková a Dominika Mesarošová nebo modelky Kateřina Průšová a Romana Pavelková.

Zvěřina poprvé promluvil o řízení pod vlivem kokainu 
zdroj: trendmagazin.cz

Moderátor a ExVyVolený Petr Zvěřina. Má celou řadu problémů s policií a přesto vyrazil juchat na opening párty nového klubu Solidní jistota. Zvěřinu před týdnem chytila policejní hlídka. Zvěřina řídil bez řidičského průkazu, který měl propadlý od března a navíc pod vlivem návykových látek. Test na drogy prokázal, že je pozitivní na amfetamin a kokain. To potvrdila i mluvčí pražské policie Eva Stulíková.
Zvěřina to ale popírá. „To, co se psalo, není pravda. Policajti mě sice zastavili, ale nevěřím, že by mi našli nějaké drogy v těle. To je blbost. A že jsem nevěděl, že mi došly všechny body a tím pádem už jsem nemohl řídit, za to já jsem nemohl,“ uvedl. V Solidní jistotě se ale pro jistotu držel od drog dál a spokojil se prý jenom s drinky. A že jich bylo.

Kromě Zvěřiny dorazily také krásky Iveta Lutovská, Hana Mašlíková, Kateřina Sokolová, Pavlína Wolfová nebo Kateřina Průšová. Večerem provedla moderátorka Gábina Partyšová.

Iveta Lutovská se přišla rozptýlit od práce. A prý jí je tolik, že je sama v šoku. „Začala sezóna a mám spoustu pracovních nabídek. Jsem ráda, že si dnes můžu odpočinout. Nový vzhled Solidní jistoty je super, trošku to tu dneska si roztočím,“ čerstvě vdaná Lutovská, která nám zároveň naznačila, že by si přála být příští rok těhotná, takže si zatím užívá okamžiky, kdy ještě pořád může pít. 

Hanka Mašlíková je po rozchodu a modeling pomalu pověsila na hřebík. Stala se PR manažerkou konkurenční diskotéky a do Solidní jistoty přišla načerpat inspiraci. „Já jsem nadšená. Od té doby, co se pohybuju okolo těch diskoték a vytvářím tam program, musím říct, že už to všechno beru jinak a dovedu ocenit dobrej mejdan,“ smála se. 

Úplně nový vzhled podniku, rozšířená nabídka drinků a speciální VIP prostor, kam se mohou slavné osobnosti zašít – to je bývalá Solidní nejistota a dnes nově klub Solidní jistota. Na slavnostní otvířačce nechybělo spoustu hostů a hlavně známých osobností.

To musíte vidět: Rajcovní Průšová rozjela na veřejnosti neuvěřitelně vášnivou líbačku 
zdroj: super.cz 

Modelka Kateřina Průšová (27) se nezdá. Po ročním vztahu si s přítelem Davidem Martínkem dokáží pořádně vyjádřit lásku. A že je u toho početné publikum jim vůbec nevadí. Na opening párty nového klubu se líbali tak vášnivě, že hosté doslova zírali.
Průšová byla již jednou vdaná za "krále vrakovišť" Vladimíra Konvalinku. Znovu do chomoutu se prý zatím nechystá. "Je nám s Davidem takhle dobře, papír na vztah nepotřebujeme," řekla Super.cz Průšová. 

Pár se snaží si užít každou volnou chvíli, protože Kateřina je jako modelka pracovně hodně vytížená v zahraničí. "Hodně jezdím do Německa, kde to je i finančně nejzajímavější. Když jsme s Davidem spolu, nejradši si užíváme jeden druhého v klidu domova. Půjčíme si DVD a objednáme spoustu jídla. Tento večírek byla spíše výjimka," prozradila Průšová v nově otevřeněním podniku Solidní jistota. 

S Davidem jí ale jedna společná práce také pojí. Společně organizují charitativní soutěž Miss face, jejíž finále proběhne začátkem prosince.

Zvěřina prý řídil zdrogovaný! Pak se opíjel na večírku
zdroj: bleskove.centrum.cz

Ani problémy s policií nezabránily Petru Zvěřinovi pořádně si užít otevíračky nového klubu Solidní jistota. O ženské parťačky rozhodně nebyla nouze. Dorazily totiž i silikonové krásky Hana Mašlíková a Dominika Mesarošová!

Bývalého finalistu reality show VyVolení Zvěřinu před týdnem chytila policejní hlídka. Měl řídit bez řidičského průkazu, který měl propadlý od března a navíc pod vlivem návykových látek. Test na drogy prokázal, že je pozitivní na amfetamin a kokain.
Zvěřina to ale popírá. "To, co se psalo, není pravda. Policajti mě sice zastavili, ale nevěřím, že by mi našli nějaké drogy v těle. To je blbost. A že jsem nevěděl, že mi došly všechny body a tím pádem už jsem nemohl řídit, za to já jsem nemohl," uvedl.

V Solidní jistotě se ale pro jistotu držel od drog dál a spokojil se jenom s drinky. Družně si přitom mohl popovídat s dalšími VIP hosty, kterých bylo požehnaně.

Mimo královen večírků Mašlíkové a Mesárošové dorazila i čerstvě vdaná Iveta Lutovská. Ta naznačila, že by si přála být příští rok těhotná. Užívá si prý okamžiky, kdy ještě pořád může pít, a tak alkohol tekl proudem.


 

 

 
© 2018 Solidní jistota, Pštrossova 200/21, 110 00 Praha - Nové Město
Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.