SOLIDNÍ KLUB S RESTAURACÍ V SAMOTNÉM SRDCI PRAHY

Registrace

Přihlašovací jméno (přezdívka) * (2 až 20 znaků)
Heslo * (2 až 20 znaků)
Heslo * (zadejte znovu pro ověření)

Kontaktní údaje:

Jméno a příjmení *
Ulice a čp. **
PSČ a město (obec) **
Telefon
Email*
Kontrolní obrázek Kontrolní kód:
Opište konrolní kód:
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
** Adresa slouží pouze k zaslání klubové karty.
Po odeslání registrace proběhne aktivace Vašeho uživatelského účtu našimi pracovníky. Po aktivaci přijde potvrzovací zpráva na Vaši e-mailovou adresu.

Registrace do klubu Solidní jistoty je bezplatná. Každý nově registrovaný člen, získá věrnostní kartičku na konzumaci se slevou 10% na 1 rok.
Zároveň do e-mailové schránky obdrží newsletter s novinkami, připravovanými akcemi a zajímavostmi ze Solidní jistoty.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem ABL, a.s., IČ: 25719751 , se sídlem Praha 4, Pod višňovkou 23/č.p.1662, PSČ 14000 (příp. jeho zaměstnanci a zaměstnanci jeho dceřiné společnosti ABL FM Services, a.s., IČ: 28501811, se sídlem Praha 4, Pod višňovkou 23/č.p.1662, PSČ 14000 ) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu trvání členství v Klubu pražských věží a po dobu 2 let od ukončení členství. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány pro účely poskytování případných slev ze vstupného na objekty pražských věží a na zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však do 2 (dvou) let po skončení členství v Klubu pražských věží. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

 

 
© 2018 Solidní jistota, Pštrossova 200/21, 110 00 Praha - Nové Město
Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.